Насамперед, необхідно вибрати сам генератор для квартири і визначитися з місцем його локації в приміщенні. І тут починаються проблеми. Адже в кімнатах його не можна встановлювати, вихлопні гази в житловому приміщенні вам ні до чого, можна пригоріти, а у ванній дуже сиро, в коморі не завжди достатньо місця, щоб не тільки розташувати сам корпус, а й здійснювати технічне обслуговування. Тому ідеальним варіантом є місце на балконі.


Чому інверторний генератор?

Вибраний генератор повинен відповідати параметрам приміщення та мати надійну систему шумоізоляції, тобто не перевищувати допустимий рівень шуму у місті та житлових приміщеннях. Адже життя у міській квартирі передбачає наявність сусідів, яким не подобається шум на балконі. Він повинен мати захист від вібрації, яка погано впливає на мешканців квартири, в якій він розташований, а також надійну систему відведення відпрацьованих газів.


Тому більшість майстрів зупиняються на виборі інверторного генератора. Вони мають високий ступінь продуктивності та маленькі параметри, що дозволяє їм чудово вписатися в обстановку будь-якого приміщення. Наявність шумового захисту та вібропоглинаючих подушок роблять його придатними для використання навіть у маленьких квартирах.
Хоча інверторні генератори мають висококласні технічні характеристики та виділяють у повітря незначну кількість вуглекислоти – квартира їм також не підходить для використання.


Як встановити генератор на балконі?
Установка генератора на балконі є досить серйозною річчю і потребує певних знань.Тут потрібно добре продумати про підведення електрики і про те, як убезпечити себе від чадних газів. Адже генератори, що працюють на базі бензинового палива, у процесі виводять у повітря велику кількість шкідливих речовин. За допомогою спеціальної термостійкої трубки патрубка можна організувати надійну систему виведення шкідливих речовин на вулицю. Але варто враховувати той момент, що при використанні шланга більше 1-1,5 м генератор може задихнутися.
Фахівці радять обов'язково вводити у схему підключення нульову фазу, вона допоможе убезпечити подібну установку від пошкоджень під час увімкнення напруги у спільній мережі.
Ще один важливий нюанс: генератор краще підключати через перекидний рубильник. Він забезпечить два потрібні моменти:

  • Виключить попадання напруги генератора до стаціонарної електричної мережі;
  • Генератор не зможе включитися самостійно, наприклад, уночі, коли вас немає вдома;
  • При необхідності автоматичного включення в момент вашої відсутності, можна відключити рубильник.

Встановлювати сам пристрій найкраще на вібропоглинаючу подушку. В цьому випадку найнеприємніший момент – «тремтіння стін» відсутнє.


Оптимальне рішення - Безшумні акумуляторні генератори
В останні роки почали користуватися активним попитом нові акумуляторні генератори головною перевагою яких є їх безшумність роботи, вони не дають вихлопів як бензинові та дизельні, вони екологічні та їх можна використовувати у квартирі.
Прикладом подібних портативних електростанцій служать електрогенератори компанії EcoFlow.Це електрогенератори з продуманим дизайном, інтелектуальні та потужні продукти для зберігання енергії. Великий асортимент генераторів EcoFlow серій River та Delta забезпечують споживача промисловою кількістю чистої, тихої, відновлюваної енергії для подорожей, роботи та резервного харчування будинку.


З електрогенератором River - тримайте всі свої пристрої включеними. Завдяки ємності 288 Втч - 720 Втч, яка повністю заряджається за рекордні 96 хвилин, ви зможете спокійно зосередитися на своїх справах, не замислюючись про перебої електроенергії.


EcoFlow Delta являють собою новий стандарт генераторів з батарейним живленням ідеально підходить як резервний домашній генератор при відключенні електроенергії та професійної роботи. Сумісний із широким спектром пристроїв. EcoFlow Delta дозволяє залишатися під напругою в будь-який час і в будь-якому місці з величезною потужністю 1 260 Втч.