Згідно із законом України Ви можете повернути товар неналежної якості протягом 14 днів.

 

ПОВЕРНЕННЯ НЕЯКІСНОГО ТОВАРУ

Якщо Ви придбали товар з явним заводським браком Ви маєте право повернути такий товар, спираючись на статтю 8 «Про захист прав споживача». Бракованим вважається такий товар, в якому:

  • усунення дефекту неможливо;
  • на усунення дефекту потрібно більше двох тижнів;
  • дефект змінює товар так, що він вже не відповідає своєму опису в договорі про купівлю.

 

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Повернення товару належної якості можливо за умови, що товар не використовувався, збережений його товарний вигляд і упакований в заводську упаковку.

 

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ТОВАР ВАС НЕ ВЛАШТОВУЄ:

  • Ви можете зателефонувати за контактними телефонами на нашому сайті і уточнити всю процедуру повернення або обміну товару у менеджера;
  • вказуєте ім'я, прізвище, номер телефону, номер замовлення звернувшись на пошту gardarica.agro@gmail.com
  • вкажіть причину обміну або повернення товару;
  • опишіть дефект або причину обміну/повернення товару і на прохання менеджера надайте фото доказ.

ВІДМОВА ВІД ТОВАРУ ПРИ ОТРИМАННІ

Перед тим, як забрати товар з «Нової Пошти» або у кур'єра, відкрийте упаковку і перевірте належну якість товару. Якщо товар вас не влаштовує просто не забирайте його з відділення. Зателефонуйте своєму менеджеру та вкажіть причину відмови.

 

КОМПЕНСАЦІЯ ГРОШЕЙ ЗА ТОВАР

Якщо Ви відмовились від товару на точці видачі «Нової пошти» або особисто кур'єру, Ви не платите ні копійки за товар, лише за доставку (у випадку браку за доставку сплачуємо ми).

Якщо ви оплатили та забрали товар, а він виявився неналежної якості. Ми зобов'язуємося повернути Вам гроші на Ваш банківський рахунок протягом 7 банківських днів з моменту отримання нами товару. Також буде проведений аналіз на якість товару. Сам товар повиннен бути непошкодженими, упаковка та документи збережені.

Ви повинні відправити нам товар без післяплати. Це робиться, щоб уникнути шахрайства, адже у нас немає гарантій, що кожен клієнт поверне нам саме наш товар.

ОБМІН

Ви можете обміняти товар на інший з аналогічною ціною.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.