Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Генератори

Фільтр
Іконки
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Електричний генератор – корисне придбання, коли за відсутності електроенергії потрібна робота інструменту, техніки, освітлювальних приладів. Він використовується як постійне або аварійне джерело струму. За рахунок автономної роботи агрегату навіть у польових умовах можна отримувати достатню кількість енергії.


Що таке генератор і як він працює

В основі електростанції лежить двигун внутрішнього згоряння, який може працювати на бензині, дизелі або газоподібному паливі. При згорянні палива виробляється енергія передачі крутного моменту на ротор альтернатора. За рахунок його обертання в обмотках статора утворюється електричний струм. Сам генератор може бути портативним агрегатом, який легко переносити до місця робіт або перевозити на колесах. Існують стаціонарні електростанції великої потужності, здатні живити цілі селища. Як правило, це дизельні моделі.
Для запуску може використовуватися ручний стартер (потрібно смикати трос) або електростартер (запуск з кнопки).

Існують генератори з автоматикою, яка запустить двигун без участі користувача. Вони зручні для резервного енергопостачання житлових та комерційних об'єктів при перебоях у центральній електромережі.


Для підключення енергоспоживачів на корпусі агрегату передбачено одну або кілька розеток. Бувають однофазні та трифазні електрогенератори. Перші видають з розеток напругу 220 В, другі – 380 В. До трифазних можна підключати і однофазних споживачів, проте слід правильно розподілити навантаження, щоб уникнути перекосу фаз.Система управління та контролю.


Сучасні генератори мають низку захисних систем, які допомагають запобігти поломкам при аварійних ситуаціях. До них належить:

  • захист від навантаження,
  • захист від короткого замикання,
  • захист від перегріву,
  • захист від низького рівня олії.

У разі загрози поломки техніка вимикається. На панелі керування передбачені індикатори, які сповіщають користувача про неполадки.


Основні характеристики


Потужність. Основний параметр вибору генератора. Спочатку потрібно підрахувати сумарну споживану потужність всіх споживачів, що підключаються, і додати запас не менше 10%. Отриманий результат слід порівнювати з номінальною потужністю, яку видає станція. Виробники вказують ще й максимальну потужність, проте характерна для короткочасних навантажень.


Тип виконання. Електростанції можуть бути відкритими та закритими. Перші простіше в обслуговуванні, тому що доступ відкритий до всіх деталей, але вони більш галасливі. Другі краще, коли потрібна тиха робота генератора.
Охолодження. У більшості моделей передбачено повітряне охолодження, тому їм потрібні перерви в роботі кожні 4 – 6 год. Якщо джерело електроенергії має працювати цілодобово, потрібно вибирати модель із системою рідинного охолодження.


В інтернет-магазині SmarthomeUa ви можете купити електрогенератори, що працюють з різними видами палива, підібрати потужність, яка зможе закрити малі потреби або забезпечити енергією цілий будинок. Характеристики та ціна вказані у картках товарів, що допоможе визначитися з вибором.

Також ви можете зателефонувати нам і менеджер підбере товар по телефону і повідомить про терміни поставки.

Вгору